Dünya Milli Eğitim Birliğinin Oluşması

1-Ülkeler arası Milli Eğitim Birliğinin Oluşturulması ile Fakir Ülkelerde Üçretsiz Eğitim ve Her Ülke İnsanıyla konuşup anlaşabilecek Düzeyde İnsanlara zorunlu Eğitimlerin verilmesi ile Yaşam Sıtantardlarının Yükseltilmesi sağlanabilir.

2-Her Ülke Kendi İnsalarına Kendi Dil’i Yanında Uluslar arası 2.ci.bir Dil’in Zorunlu olarak İlk Öğretimden Başlayıp Öğretilmesi ile Ülkeler arası Ticaret Yapabilecek ve Konuşup Anlaşabilecek Düzeyde Dil Öğretilebilir.

3-Her Ülke Milli Eğitimin İlk Öğretiminde Başlayıp İnsanın Dünya Yaşamında gerekli olan MUHASEBE,TİCARET,HUKUK ve SAĞLIK’lı yaşam için Kişlerin
Ülkeler Arasında Birbirini Aldatmadan Ticari Hayatını sürdürüp Yaşıyabilmesi adına Bu DERSLERİN Yeteri kadar öğretilmesi ile İnsanların Yaşam Kalitesi Yükselerek, Ülkelerde Savaş ve ölüm yerine BARIŞ ve Zenginlik Gelebilir.

4-Fakir ve gereken Ülkelerde Okulların Açılması ile İnsalara Gerekli eğitimlerin verilmesiyle, Yoksulluğu aşmak ve yaşam seviyesini Yükseltmek için Gerektiğinde Milli eğitim Seferberliği Başlatarak Gerekenler yapılabilir.