Faaliyete Geçirmek İçin Acil Yapılması Gerekenler

1-Yeni Dünya Birliği Üst Yönetimini Ülkelerin ilgilileri ile konu edilen Maddelerdeki Birlikleride içine alan Yönetim için Bina Tesislerin Türkiyede Yapılması Karşısında, İstanbulda veya Konyada Hava Alanına yola yakın büyük arazide Teferruatlı Yönetim Binaları ile Lojman ve gereken tesislerin yapılması ilgililer kanalı ile sağlanabilir.

2-Dünya Ülkeleri Özel TV.Yayıları ile Yeni Dünya Birliği’n Faaliyetlerini ve Oluşacak Dünya Yeni Dil’in Öğrenilmesi için Ülkeler Özel yayınla Her Ülke Kendi Dili Yanında, İngilizce veya Yeni Oluşacak dil’i İnsanlarına öğretebilir.

3-Yeni Dünya Birliği Oluşumuyla,Yönetim Faaliyet Çalışmalarının gereği Dünya Ülkelerinde Temsilcilikler Açarak ve Konsolosluklar yolu ile TV.Yayınları gibi Gereken Tanıtım araçları ile birlikte Ülkelerin katılımı Sağlanabilir.

4-Dünya Ülkelerine Yakışan Şekilde bu Konuları Faalilyete geçirebilmek için İlgili Kuruluş,Yetkililerinin Sponsorluğu ile Maddi ve Manevi destekleri ile İlk Etapta bu Mekanı karşılıyarak Faaliyetlerimizi daha rahat devam ettirebilmek için Hükümet İgililerince Gereken Mekanı Tasisle,Faaliyete geçirebilinir.